Petrix PFSC1080 1920x1080 Full HD Su Ge�irmez 3 m Aksiyon Kamera Yorumları

Petrix PFSC1080 1920x1080 Full HD Su Ge�irmez 3 m Aksiyon Kamera yorum ve tavsiyeleri

(8 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 19.08.2021
  güzel

  Olumlu yönleri: Ürünü bir videodan izleyerek görmüştüm ve çok beğenerek sipariş ettim. Birçok özelliği de bulunan ürünü ister güvenlik kamerası olarak isterseniz de araç kamerası olarak kullanabilirisiniz. Su altında bile kullanabileceğiniz bu güzel ürünün tadını güneşli havalarda çıkarmak istemez misiniz? Arkadaş çevrenizle eğlenebileceğiniz onların da almasına teşvik edeceğiniz bu ürünü bence asla kaçırmayın.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 30.05.2021
  beğendim

  Olumlu yönleri: Dağları taşları aşarken ordan oraya uçarken bu aksiyon kamerasını kullanıyorum, gerçekten bu kamerayla yeni maceralara yelken açmak çok keyifli hakikaten. Benim gibi macera düşkünleri bu kamerayı alabilir. Hem çekim gücü ve kalitesi çok iyi hem de çekme süresi çok iyi.. Hızımıza yetişiyor bir de hakikaten hızlı ve atik bir aksiyon kamerası. Tam macera tutkunlarına yönelik yahu..

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 06.05.2021
  kaliteli

  Olumlu yönleri: Normalde bu tarz ürünleri hep ilgi duymadım. Fakat arkadaş çevrem hep böyle şeylerle ilgilendiği için benim de az çok fikrim oldu. Bu ürünü de bu fiyata görmüşken kaçırmak istemedim. Gerçekten son derece avantajlı bir ürün.

 • NI1 aracılığıyla, 23.04.2021
  İLGİSİZ BİR MAĞAZA

  Ürün fiyat performans olarak iş görür. Mağaza ilgisiz, sorulara cevap vermiyor.

 • NI1 aracılığıyla, 23.04.2021
  Fiyatına göre iyi

  Ürün fiyatına göre gayet iyi ama içinde bir parça eksikti. Mağaza hiç bir mesaja cevap vermedi. İlgisiz bir mağaza.

 • NI1 aracılığıyla, 07.02.2021
  Petrix Cheetah 1080p

  Internetten de bir sürü videosunu bulabilirsiniz ben shiftdeletenin incelemesine bakarak aldım ve orda ne söyleniyorsa aynısı diyebilirim gayet güzel çekim kalitesi var bu fiyata göre, benim beklentilerimi rahatlıkla karşıladı diyebilirim gayet memnunum

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Fiyatına göre iyi bir ürün

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.11.2018

  Ben ürünü hepsiburada sitesinden almadım hepsiburada’ya herhangi bir suç atamam ama ürün gerçekten berbat.Ürün gerçek 1080p kayıt yapıyor ama lens ve sensör kalitesi berbat olduğu için görüntüde berbat.Ayrıca hiç stabil çalışmıyor tam şarjda 3 dakika kayıt yaptıktan sonra kendi kendine kapanıyor veya hiç kayıt yapmıyor.Kesinlikle tavsiye etmem malzeme kalitesi de düşük.Bu fiyata başka markalara yönlemenizi tavsiye ederim.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Petrix PFSC1080 1920x1080 Full HD Su Ge�irmez 3 m Aksiyon Kamera kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Petrix PFSC1080 1920x1080 Full HD Su Ge�irmez 3 m Aksiyon Kamera yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat