Philips SHB1700/97 Kulaklık Yorumları

Philips SHB1700/97 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(4 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2017
  mükemmel

  Bakalım yolda daha gelince görcez ama izlenimlerim iyi sonuçta Philips

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.12.2016
  Çok kötü

  Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum. Ses çok boğuk , görüşme sırasında sıkıntı var. Ama müzik dinlerken fena değil. Puanlamada alt sıralarda yer alır.

 • HepsiB. aracılığıyla, 13.11.2014
  Karşıdakiler sesi anlamıyorlar

  8 yıldır bluetooth kulaklık kullanıyorum...Karşıdaki insanların beni anlamadığı başka bir kulaklık kullanmadım...Yani eski kulaklığımı kullanıyorum şimdi diğer özelliklerin hepsi güzel...Karşıdakinin sesini duymada da problem yok..

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.08.2014
  kaliteli ürün

  yıllardır bu marketten alış veriş yapıyorum,hep memnun kaldım.kaliteli ve orjinal ürünler aldım. tşk.ler hepsi burada com. benzerlerinden farklı bir site,kabul etmek lazım . karşılaştırma yaptım hepsi burada com.da karar kıldım

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Philips SHB1700/97 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Philips SHB1700/97 Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat