Samsung DW60A8050FS 8 Programlı Bulaşık Makinesi Yorumları

Samsung DW60A8050FS 8 Programlı Bulaşık Makinesi yorum ve tavsiyeleri

(8 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 09.12.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün mükemmel hiç düşünmeden satın alın

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.06.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Güzel ürün ama üst sepete küçük boy tabak girmiyor. Tabakları mecburen aşağıya koyuyoruz. Sepet telleri çok aralıklı bardak düşer. 12 yıl kullandığımız eski samsung sanki daha iyi iç alan ve sepet sahip...teller çelikler inşallah...

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Çok sessiz mamine.ust catal bıçak sepetine de alisicaz artik.en ust model bu Samsung un

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.02.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Kargo hızlı bir şekilde geldi ama Samsung müşteri hizmetleri tam bir rezillik. Kurulum için ulaşmak ayrı bir dert. Kurulum için servis talebi oluşturdum ancak kimse gelmedi. Tekrar aradığımda ise herhangi bir kayıdınız yok dediler. Tekrar talep oluşturdular. Bakalım gelecekler mı heyecanla bekliyoruz. 4 gündür makine ile karşılıklı bakışıyoruz. Tabi makine hala kutu içinde. Makine ile ilgili deneyimlerimi daha sonra aktarırım tabi kullanabilirsem.

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.02.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Cok sessiz çalışıyor.ust catal bicak yerlestirmesine de alisicaz artik.yeni nesil boyle geliyor hep

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.01.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Samsung'un en pahalı modeli 8 programlı, bosch'un en pahalı bulaşık makineleriyle kapışır nitelikte. Enerji sınıfı olarak C segmenti. Bulaşık makinesi alır iken daha az elektrik faturası ödemek istiyorsanız mutlaka enerji sınıfını kontrol edin. Ekstra sessiz. Samsung'u tercih etme sebebim servis desteği adını bilmediğiniz ucuza aldığınız ürünlerin servis desteğini de iyi beklemeyin

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Makine gerçekten çok şık ve görünümü etkileyici, Ancak, tablet koyma cebi çok uzun ömürlü olmayacak gibi görünüyor. Yıkama ardından bulaşıklar çok sulu çıkıyor muhtemelen parlatıcı nedeniyle (parlatıcı kullanmadığım eski makinemde bu kadar su olmuyordu.) Önceki makinem 16 kişilikti bu 14 kişilik biraz küçük geldi raflar modüler ilk izlenim olarak iyi görünyor. Teknolojik şık bir ürün düşüyorsanız 10 numara , ekonomik bir ürün istiyorsanız hepsi zaten yıkama yapıyor. Garanti süresi uzun basit bir makineyi de tercih edebilirsiniz.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Uzun araştırmalar sonunda aldım, sipariş verdikten 3 gün sonra horoz lojistik ile evin içinde kadar getirildi. 2 gün sonra da servis kurulumunu yaptı. Hem şıklık olarak hem de teknoloji olarak ilk izlenimlerim olumlu. Özellikle raf yapsı ve sessiz çalışması ekstra beğendiğim noktalar oldu.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Samsung DW60A8050FS 8 Programlı Bulaşık Makinesi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Samsung DW60A8050FS 8 Programlı Bulaşık Makinesi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat