Samsung DW60M5010FS Inox Bulaşık Makinesi Yorumları

Samsung DW60M5010FS Inox Bulaşık Makinesi yorum ve tavsiyeleri

(14 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2018
  "kaliteli"

  Olumlu yönleri: Samsung bulaşık makinesi en zorlu lekeleri bile tertemiz çıkarıyor kontrol etmeye gerek kalmıyor rahatça yerleştiriyorum.Geniş kapasiteye sahip kalabalık aileler için yeterli oluyor.a+ enerji sınıfına sahip bir bulaşık makinesi.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2018
  "çok iyi"

  Olumlu yönleri: Bulaşık makinesi gerçekten evde ki en önemli eşyalardan birisi bana göre yorumlarda benim gibi düşünen başkalarını da görüyorum bende bu bulaşık makinesini aldım ve gayet memnun şekilde kullanıyorum içindeki sepetlerin çok kullanışlı fonksiyonları var ve çok sağlamlar bulaşıkları çok iyi temizleyip çok iyi parlatıyor.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2018
  "kullanışlı"

  Olumlu yönleri: program sayısının geniş tutulması üretilirken birçok aşamadan geçtiğini ve böylece perrformans anlamında yüksek başarı seviyesinde olduğunu ifade etmesi açısından benim için önemliydi diyebilirim, samsung üretimi olması da zaten bir ev gereci olarak çok iyi bir kaliteye sahip olduğunu bulaşıkları yıkama performansından fazlasıyla belli ediyor.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.11.2018
  "iyi fiyat"

  Olumlu yönleri: Fiyat olarak tam istediğim gibi. Özellikleri de öyle. İnox olması da çok hoşuma gitti. Özellikle içindeki raylı çekmece sistemi yükseltilip alçaltılabilirmiş. Bunu da aldıktan sonra keşfettim. Bu açıdan size farklı ve daha büyük boyutlarda tabak ve benzeri şeyleri makinada yıkayabilme olanağı sağlıyor.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.11.2018
  "güzel"

  Olumlu yönleri: Evdeki bulaşık makinesini ne zamandır değiştirmek istiyordum en sonunda karar verdim ve bunu aldım çok memnun kaldım gerçekten içi zaten çok geniş kalabalık bir aile olmadığımız içinde fazlasıyla yeterli geldi bize.bir de enerji tasarruflu daha ne olsun istediğim bütün özelliklere sahip yani

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.11.2018
  "iyi"

  Olumlu yönleri: Program seçenekleri yeterli. Karmaşık değil. Program süreleri benim için ideal. Bazen her gün bazen 2 hatta 3 günde bir çalıştırıyorum. Yeni aldığım cam bardaklara özellikle dikkat ettim herhangi bir çizik yapmadı. Önceki makinemde en büyük sorun buydu. Makine dış görünüş açısından da güzel duruyor. Mutfağa şık bir hava kattı. Hem içi hazne boyutu hem de dış boyutları ortalama bir ürün. Teslimatta herhangi bir sorun çıkmadı.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.11.2018
  "harika"

  Olumlu yönleri: Uzun zamandır araştırıyorum ama bir türlü istediğim gibi bir bulaşık makinesi bulamadım. En sonunda arkadaşımda gördüm bu bulaşık makinesini kendisi de yeni almıştı ve çok memnundu ben de alayım bari dedim fiyat olarak da uygundu zaten kaçırmak istemedim. Gerçekten çok kullanışlı bir bulaşık makinesi tavsiye ederim

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.11.2018
  "kaliteli"

  Olumlu yönleri: Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir bulaşık makinesi istiyordum evdeki de baya eskimişti yani değiştirme zamanı gelmişti ben de bunu almaya karar verdim. Çok başarılı bir bulaşık makinesi program sayısı gayet yeterli. uygun da fiyatı ben severek aldım çok da memnunum

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 31.10.2018
  "İstediğim gibi"

  Olumlu yönleri: Çok severek aldım ben bu bulaşık makinesini ve çok memnunum içi gerçekten çok geniş fiyat olarak da bence öyle abartılı pahalı değil normal yani hem tasarımı güzel hem de enerji tasarruflu tam istediğim gibi yani

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 26.10.2018
  "güzel"

  Olumlu yönleri: Bu fiyatlarda gerçekten harika bir Samsung bulaşık makinesi aldığımı düşünüyorum 3 programlı olması belki de fiyatının uygun olmasının sebebi ancak 3 programı da o kadar kullanışlı ki başka bir programa ihtiyaç kalmamış resmen bu yüzden bulaşığın çeşidine göre istediğim programa alıp kullanabiliyorum rahat rahat.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 27.09.2018
  "fiyata göre iyi bir ürün"

  Olumlu yönleri: Fiyat performans anlamında iyi bir ürün yalnız kapağı açarken malzeme olarak hafif ve kalitesiz izlenimi verse de beklediğim faydayı alıyodum Olumsuz yönleri: 40 dk. Lık kısa program olsada Normal yıkama 200 dk. Civarı sürüyor ve sıcaklığı ayarlama seçeneği yok.

 • HepsiB. aracılığıyla, 19.08.2018
  Güzel ürün

  Ürünün yıkaması oldukça iyi alırken forumlarda araştırdım çok olumsuz muhabbetler vardı ama gayet iyi memnunum tavsiye ederim

 • HepsiB. aracılığıyla, 03.08.2018
  Yükseltme

  Ürünün üst sepet komple çıkartılıp raylarından bir üst kademeye yükselebiliyor yıkaması da gayet iyi memnunum

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.10.2017
  Ortalamanın altında

  Yıkama performansı oldukça iyi. Ancak biraz daha yüksek olması lazım. Standart bulaşık makinelerinden biraz daha alçak ve tezgah ile arasında boşluk kalıyor. En azından sepet yükseltme olmalı. Bazı tabaklar dahi alt kısıma sığmıyor ve pervaneye çarpıyor. Pervane takılı kalınca yıkama performansı düşüyor tabii. Bütçenizi çok az daha artırarak daha üst bir model almanızı öneririm.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Samsung DW60M5010FS Inox Bulaşık Makinesi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Samsung DW60M5010FS Inox Bulaşık Makinesi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat