Samsung DW60M5040FS/TR Inox Bulaşık Makinesi Yorumları

Samsung DW60M5040FS/TR Inox Bulaşık Makinesi yorum ve tavsiyeleri

(21 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  hayal kırıklığı

  ürünün bu kadar berbat olmasini beklemiyordum. elimde temiz çizilmemiş bulaşık kalmadi

 • HepsiB. aracılığıyla
  BU MAKİNEYİ KULLANANLARA ÖNERİ

  MAKİNEDE KRONİK BİR HATA VAR. ORTA PERVANESİ ÇALIŞMIYOR. SERVİSİ ARAYIN GELİP DEĞİŞSİNLER. SORUN KALMIYOR. AYNI SORUNU BİZ DE YAŞADIK.

 • YorumBudur.com aracılığıyla, 24.12.2019

  Her 6-8 Ayda bir 4C (su alma, hortum arızası) arıza Kodu ile servis çağırtıyor. Uzak durun derim..

 • HepsiB. aracılığıyla, 26.05.2019
  Beş Yıldız

  Ürünü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum şuana kadar bir sorun yoktu ancak dün 4c arızası verdi İnternetten araştırdım su alma problemiymiş ve kronik bir sorunmuş bu sorun hallolursa başka bir problem yok iyi bir makine

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 20.01.2019
  "arızalı seri lütfen almayın "

  Olumsuz yönleri: Kesinlikle almayın ürün 4C hatası veriyor ve firma bu hatasını kabul etmiyor beni mağdur ettiler bulaşıkları 3 buçuk saatlik programa atsanız dahi yıkamıyor yağlı çıkıyor ve kurutma yapmıyor paranıza yazık olur.

 • HepsiB. aracılığıyla, 20.01.2019
  Hatalı seri

  Kesinlikle almayın ürün 4C hatası veriyor ve firma bu hatasını kabul etmiyor beni mağdur ettiler bulaşıkları 3 buçuk saatlik programa atsanız dahi yıkamıyor yağlı çıkıyor ve kurutma yapmıyor paranıza yazık olur.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 16.11.2018
  "kötü"

  Olumsuz yönleri: uzak durulması gereken bir makine. bulaşıklar yıkamadan kirli çıkıyor. servisi defalarca aradığımda geldiler parça değiştirdiler ama yine aynısı olmaya başladı. samsung kalitesine yakıştıramadım.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 14.11.2018
  "iyi düşünün"

  Olumlu yönleri: eşimle birlikte beğenerek aldık ancak içindeki pervanesinde sorun çıktı. üretim hatası olduğunu söyleyip değiştirdiler. şimdi bir sorun yok ama bu parayı verirken iyi düşünmek lazım.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 09.11.2018
  "iyi ki almışım"

  Olumlu yönleri: Ben çok severek aldım bu bulaşık makinesini iyi ki de almışım diyorum muhteşem bir tasarımı ve özellikleri var. İçi çok geniş her şeyi tek seferde yıkayabiliyorum rahatlıkla

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 08.11.2018
  "süper"

  Olumlu yönleri: Hem fiyatı uygun hem de çok kaliteli bir bulaşık makinesi ne zamandır değiştirmek istiyorduk eşimin isteği ile bu makineyi aldık ve isabet oldu çok da memnun kaldık üst sepetinin yüksekliği ayarlanabiliyor. Aynı zamanda evde 2 kişi olduğumuz için az bulaşık çıktığında kullanabiliyoruz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 30.10.2018
  "kullanışlı"

  Olumlu yönleri: raf yüksekliğinin ayarlanması sayesinde uzun ve yüksek malzemeleri çok rahat yerleştiriyorum. 5 programlı olması kullanım için kolaylık sağlıyor

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.10.2018
  "kalite"

  Olumlu yönleri: Çok güzel bir bulaşık makinesi biz fiyatı sayesinde aldım diyebilirim samsung zaten çok beğendiğim bir markadır böyle uygun fiyatlı bir makinesi olduğunu görünce kaçırmak istemedik açıkçası

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 23.10.2018
  "samsung kalitesi"

  Olumlu yönleri: önceden kullandığım bulaşık makinesi 3 programlı olduğundan dolayı çok sıkıntı çekmiştim çünkü gerçekten de 3 program yetmiyor bir yerden sonra. 5 programlı oluşu hem işime geldi hem de bilindik iyi bir marka olan samsunga geçiş yaptık. Baya başarılı bir yıkama performansı var özellikle kullanılan ürünler çok iyi. Uzun ve geniş şekilde bulaşık yerleştirmenin keyfine vardım en sonunda gerçekten de eksikliğini hissettiğim bir şeydi. Tavalar ve özellikle salata tabakları borcamlar gibi tabakları yerleştirmek hep bir dert olmuştu benim için. Genel itibariyle de başarılı oldu baya. Yarım yük ayarı denen bir ayarı var kullanım kılavuzunda gördüm, tam dolmadan çalıştırabiliyorsuınuz harika bir olay gerçekten.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 06.10.2018
  "ÜRÜN GELMEDİ MUHATTAP BULAMIYORUM SAÇMALIK PARA SATICIYA AKTARILDI SATICI SAÇMA CEVAP VERİYOR "

  Olumsuz yönleri: ggıdıyor İLGİSİZ ARIYORUM KESİN BİŞEY SÖYLEMİYORLAR PARA SATICIYA AKTARILMIŞ ÜRÜN BANA ULAŞMADI

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.08.2018
  "Samsung DW60M5040FS/TR A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi"

  Olumlu yönleri: güzel ve kullanıslı

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 26.07.2018
  "teşekkürler"

  Olumlu yönleri: ilgili bir arkadaş

 • HepsiB. aracılığıyla, 22.06.2018
  Bir Yıldız

  Çok kötü bir makina, uzak durun.

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.06.2018
  Beş Yıldız

  çok iyi paraya aldım fakat çok ama çok kötü tasdik diye bir şey yok makinada bir bulaşıgı 3 kez yıkadığım oluyor malasef kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.05.2018
  Paramız çöpe gitti

  Temiz bulaşık konunca bile yıkamıyor. Samsung kalitesi dedik ama yanılmışız, hiç memnun değiliz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 26.04.2018
  "yuksek verimli"

  Olumlu yönleri: Almis oldugum urunu daha once incelemistim. Ihtiyaclarim dogruktusunda oldukca kullanisli

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Samsung DW60M5040FS/TR Inox Bulaşık Makinesi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Samsung DW60M5040FS/TR Inox Bulaşık Makinesi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat