Samsung DW60M5052FS F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Yorumları

Samsung DW60M5052FS F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum ve tavsiyeleri

(9 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 28.04.2021
  iyi

  Olumlu yönleri: Bulaşık yıkarken çok sessiz çalışıyor. Kalabalık misafir ağırladığım günlerde bile bütün parçaları tek tek tertemiz bir şekilde yıkıyor. Az su tüketiyor olmasından dolayı gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Performansı çok iyi. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.02.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı)

  Olumlu yönleri: Bulaşıkları güzel yıkıyor, parlak ve temiz çıkarıyor. Ses seviyesi iyi. Olumsuz yönleri: Bu ürün diğer kullandığım bulaşık makinalarına göre içi daha küçük ayrıca üst sepet çok kullanışlı değil küçük kaseler için ve kupalar zor sığıyor. Alt sepete de biraz büyük tencere zor konuyor. Hatta konamıyor.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 11.12.2020
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) samsung 5 programlı buaşık makinası

  Olumlu yönleri: ürün çok güzel ve temiz yıkıyor sessiz çalışıyor. kesinlikle tavsiye ederim

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 13.09.2020
  ŞAHANE

  Olumlu yönleri: Yıllarca kullanıp hiçbir sorun göstermeyen tek ürünüm bu oldu diyebilirim geniş haznesiyle kalabalık sofraların bulaşıkları korkulu rüyam olmadan tek bir makine ile temiz yıkamasıyla son derece beğendim ve bir önemli özelliği daha su tasarrufu sağlayıp ekstradan bir durulama yapmadan herşeyi makineye bırakmaktayım

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 31.05.2020
  MÜKEMMEL

  Olumlu yönleri: Bulaşık makinemden gayet memnunum. Çok temiz yıkıyor. Zaten samsung kalitesi tartışılmaz. Çok ta temiz yıkıyor. 5 yıkama programı var. 2 raflı ben özellikle bu 2 raflı modellerden istedim. Çok memnuum. Bu makineyi almayı düşünenlere de tavsiye ederim kesinlikle.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 27.10.2019
  Ekonomik ve çok kullanışlı

  Olumlu yönleri: Mükemmel fiyat çok sessiz 2020ye almıştım fiyat biraz artmış yinede çok avantajlı tomarla para harcamaniza gerek yok şiddetle tavsiye ederim alan kazanır.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 17.08.2019
  .

  Olumlu yönleri: Smasung elektronik eşyada iyi bir marka olduğu gibi beyaz eşyada da oldukça iddiaalı. Bulaşık makinesi tam istediğim gibi. Geniş ve oldukça iyi sonuçlar veriyor. Hiç sıkıntı yaşamadım. Bulaşıklarım pas parlak çıkıyor ayrıca au tasarrufu konusunda da ondan iyisi yok diyebilirim. Su faturam da hiç bir artış olmadı neredeyse

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.06.2019
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) bir dahami asla

  Olumlu yönleri: 3 gunde gelecek urun 15 gunde geldi birdaha asla tercihim olamaz

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 27.02.2019
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) Ürün istediğim gibi çıkmadı

  Olumlu yönleri: Yıkaması güzel. Olumsuz yönleri: Bulaşık makinesi yerine girmediği için üst kapağı çıkarıp taktılar. Eski bulaşık makinem kapaklı olarak yerine girmişti. Servis ölçüler standart dese de uymadı. Makine üst kapaksız çalışıyor. İlk yıkamada ön ayak tarafından damla damla su aktı servis çağırdım birşeyler yaptılar şuan sorun yok gibi.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Samsung DW60M5052FS F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Samsung DW60M5052FS F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat