Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık Yorumları

Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(13 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Media Markt aracılığıyla, 24.11.2019
  Sennheiser kalitesi

  memnun kalırsınız

 • Media Markt aracılığıyla, 25.05.2019
  memnuniyet

  detaylı bir araştırma sonucu almaktan memnun kaldığım ürün.kaçırılmaz.

 • Media Markt aracılığıyla, 24.05.2019
  Whathifi

  Whathifiden 5 yıldız almış ürün ses seviyesi düşük gelebilir uygun amfi veya dac ile güçlendirilebilir

 • Media Markt aracılığıyla, 27.10.2018
  Gerçekten hoş

  Bass ve Tiz oranları çok güzel olmuş. Alınmaya değer bir ürün

 • Media Markt aracılığıyla, 22.09.2018
  Sennhesier

  Çok uygun fiyatla aldım. Daha iyisini bulamazsınız

 • Media Markt aracılığıyla, 19.06.2018
  Kulaklık

  Akustik parçalarında plastik kullanılmaması dikkat çekici.

 • Media Markt aracılığıyla, 04.06.2018
  ZİYADESİYLE İYİ

  Kesinlikle çok iyi bir kulaklık. Ama döviz kurları sebebiyle fiyat gittikçe artıyor. Şu tarihlerde 400-450 TL civarında bulunduğunda kaçırılmaması gerekir. 1 yıl önceki fiyatı 350-400 TL civarı idi.

 • Media Markt aracılığıyla, 25.03.2018
  kablo sorunu

  müziğe ve müziğin ses kalitesine önem veren birisi olarak söylemem gerek ses kalitesi çok üst düzey herşey ayarında ne baslar aşırı ne tizler.tam idealinde ancak kulaklık bugüne kadar kullandığım en gereksiz kablo uzunluğuna sahip ayakkabı bağlarken dizine dolanır sporda koluna dolanır ve aniden olduğu içinde hasar görebiliyor.kablo bu eksisi dışında gayet kullanışlı kolay kolay karışmıyor.tek dez avantajı bu olabilir diye düşünüyorum güzel bi ürün

 • Media Markt aracılığıyla, 01.03.2018
  In ear

  Sony xba-h1 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki; sahne daha geniş tizler daha yumuşak baslar kulak dolduracak şekilde. Yanında verilen 4 parça kulaklık uçları hiç biri tam olarak oturmadı. 3. Büyük olanı kullanıyorum ve kulaklarımda acıtma yapıyor bir küçüğü de küçük geliyor kulağımı tam kapatmıyor. Yanında verilen foam tipi uçlar harika. Tam kulağınıza göre oluyor ve acıtma gibi birşey söz konusu değil. Eğer daha önce alt seviye kulaklık kullandıysanız bu kulaklığa kadar sadece ses duyduğunuzu anlayacaksınız. Bu Kulaklıklarla müzik dinlersiniz. Tabii elinizde ıe800 varsa bu kulaklıkla sadece ses duyarsınız. Tabii ıe800 kullanan birisi neden bu kulaklığa baksın orası da ayrı bi olay. Konu nerelere geldi sonuç itibariyle kulaklık güzel, sesi güzel, görünüşü güzel, kalitesi güzel. F/p olarak derseniz 5 üzerinden 4 alır .

 • Media Markt aracılığıyla, 27.01.2018
  Sennheiser

  sennheiser'a olan güvenim sonucunda beni üzmeyeceğini düşünüyorum siparişi verdik nasılmış göreceğiz

 • Media Markt aracılığıyla, 27.01.2018
  sennheiser kalitesi

  ses kalitesi gerçekten çok iyi. baslar kesinlikle yapay değil. doğal olduğunu hissettiriyor. dinlenen parçada ön plana çıkarılmak istenen neyse onu veriyor. izolasyonu da mükemmel. kablo köşeli olduğu için dolanma problemi olmuyor. fiyat performans açısından çok iyi..

 • NI1 aracılığıyla, 01.12.2016
  ses iyi konfor sınıfta kalır

  sese diyecek bişey yok standart sennheiser kalitesi, rahatlık konusunda ne yazıkki aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 1 saatten fazla kullanmanız mümkün değil.

 • NI1 aracılığıyla, 06.05.2015
  MÜKEMMEL

  Orjinal kutusunda

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat