Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık Yorumları

Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(11 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Webden Al aracılığıyla, 19.08.2019
  Sennheiser Momentum ( v2 değil v1) kulaklık

  Kulağı tümüyle çevrelemeyen bir kulaklık olduğunu bilerek; M2 modeline göre epey daha ucuz olduğu için aldım. Bu sorunu saymazsak kalitesi her yönden mükemmel. Özellikle insan sesi frekanslarında yanıt muhteşem. Bir yıldızı kesme nedenim yukarıdaki kulağı çevrelememe sorunu. Yıllardır alışveriş ettiğim ve sattığı ürünün arkasında duran, hatalı ürünü sorunsuzca değiştiren Webdenal ile ilgili değil.

 • Media Markt aracılığıyla, 30.03.2019
  Ömürlük

  Cok kaliteli ve performanslı. Ömürlük bir ürün

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.08.2018
  Cok memnun kaldim

  Parasinin hakkini veriyor, her yonuyle tavsiyedir. Ses kalitesi cok iyi, tiz ve bas gayet olculu.

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.06.2018
  Üç Yıldız

  Ses kalitesi muhteşem. Bağlantı kalitesi harika. Dizayn şahane. Fakat Active NoiseGard kulağın tıkanmış hissiyatı veriyor ve çok rahatsız edici.

 • Media Markt aracılığıyla, 17.03.2018
  Momentum 2

  Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.02.2018
  Üç Yıldız

  Dikkatli olun, Bir büyük modelini alın. Ben pişman oldum. Küçük modelin kullanımı konforlu değil

 • Media Markt aracılığıyla, 05.02.2018
  çok kullanışlı

  ben dj yim ve yıllardır bu kulaklıkla çalışıyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.03.2017
  Süper Fırsat

  harika birşey yanında hediye ettiğiniz ürünün zaten 1100 TL siz süpersinizzz :) :) :)

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.02.2017
  Şaşırtıcı Kalitede Bir Ürün

  Çok enteresan bir ürün hediye ediyorlar. Açıkçası ne işe yarar emin değildim, ancak videolar izlediğim kadarıyla ve yorumlara baktığım kadarıyla telefondan dinlediğiniz müziğin kat ve kat daha kaliteli bir halini sunuyor XB10 oldukça harika bir cihaz. Hiç duymadığım kalitede müziği detaylı duyuyorum. Üstelik kablolulu kulaklığı da kablosuz gibi kullanabiliyorsunuz telefona bluetoothh ile bağlandığı için. Şaşırdığımı belirtmek isterim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 30.05.2016
  Paranın Hakkını Veren Kulaklık

  1 hafta piyasayı araştırıpta almaya karar verdiğim kulaklık. Şıklığından ses kalitesinden bahsetmeden önce hayran olduğum Active NoiseGard diye bi özelliği var en gürültülü ortamda bile sizi dış dünyadan koparıyor. Yalnız dikkat edin yolda yürürken korna çalan arabayı duymayıp çarpılabilirsiniz :) Ses kalitesi bassı harika, tasarımda premium duruyor. katlanabilir olmasıda avantaj. Kısaca şiddetle tavsiye ederim!

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.05.2016
  Gerçekten gürültüyü yok ediyor. Tek kelimeyle muhteşem.

  Gerçekten tartışmasız yüksek seviyede gürültü filtreleme yapıyor. Ben böylesini daha önce deneyimlememiştim. Ürünün her yeri kalite. Deri malzemeler, mükemmel müzikal kalite. Avrupayla aynı fiyata olmadı da bence büyük bir başarı. Distribütör ve Hepsiburada iyi iş çıkarmış.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat