Snopy SN-IP77 Kulaklık Yorumları

Snopy SN-IP77 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(9 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Çok kullanışlı bi kulalık değil arkadşalar aldım diye kullanmaya çalışıyorum mikrofon jakı ile kullanamazsın spark yapıyor çatır çatır sesler gidiyor karşı tarafa yani sınıfta kaldı bence

 • Amazzon aracılığıyla, 05.05.2020
  kablo koptu

  herşey iyi ama ürün çöpmüş kablosu 1 haftada koptu ve baya uzun bir kablosu var pc için alınabilir telefon ile kullanacak kişiler sakın almasın

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  İki kere satın aldım bu ürünü ilkinde benim hatamdan dolayı kırmıştım ses kalitesini beğendiğim için tekrardan aldım ama ilk aldığımda ki performansını göremedim 5-6 aydır kullanıyorum memnun değilim açıkçası. Tabi Fiyat performans olarak gayet iyi.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.08.2019
  Dört Yıldız

  Ses kalitesi iyi, baslar çok iyi, mikrofonu çok iyi ses alıyor, kablo üzerinde olduğundan hareket ederseniz sürtünme gürültüsü oluşuyor ama mikofonu yakanıza mandalıyla tutturursanız sorun kalmıyor. Mikrofon sesi büyük bir hangardaymş gibi yankılı yapıyor ama rahatsız edecek kadar değil. Ses seviyesi oldukça iyi %40 seviyede bile son ses gibi ses veriyor. Genel olarak beğendim tavsiye ederim.

 • NI1 aracılığıyla, 29.04.2019
  Bu Fiyata kaçmaz

  Fiyatına göre gayet başarılı.Ses düzeyi iyi malzeme iyi görünüyor fakat kafa büyüklük ayarı yapılırken kırılacakmış hissiyatı veriyor.Kullanıyorum şu an sorun yok.

 • NI1 aracılığıyla, 15.11.2018
  çok beğendim

  sesi beklediğimden daha iyi çok beğendim,çok iyi şekilde paketlenmiş teşekkürler.

 • HepsiB. aracılığıyla, 05.11.2018
  Ses Çok Güzel

  Ürünün sesi çok güzel. Kablo uzunluğu harika. Baslar tizler o nedir abi ya. Her türlü sesi duyuyorsun. Eski kulaklığım Snopy SN-4388 idi onda %50 de dinlediğim sesi bunda %20 de dinliyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.05.2018
  (Ürünü satın aldı)

  Ürünün sesi çok güzel. Kablo uzunluğu harika. Baslar tizler o nedir abi ya. Her türlü sesi duyuyorsun. Eski kulaklığım Snopy SN-4388 idi onda %50 de dinlediğim sesi bunda %20 de dinliyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 09.04.2016
  Fiyatına göre çok iyi

  Aldım kullanıyorum gayet iyi fiyatı da uygun.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Snopy SN-IP77 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy SN-IP77 Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat