Vestfrost VF 301S Bulaşık Makinesi Yorumları

Vestfrost VF 301S Bulaşık Makinesi yorum ve tavsiyeleri

(12 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Dış malzemesi çok kötü hiç beğenmedik

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.03.2021
  Teşekkürler

  Olumlu yönleri: tıpkı anlatıldığı gibiydi teşekkürler

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 23.09.2020
  ses ve yıkma nasıl

  Olumlu yönleri: Rahatsız edecek kadar ses geliyormu

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.08.2020
  Güzel

  Olumlu yönleri: Ufak bir kafe açtık arkadaşımla evimizin altına. Bu bulaşık makinesi bize hediye olarak geldi. Kullanımı çok rahat ve pratik. Marka olarak tabi ki çok üstünleri var ama ben çok memnunum. Çok temiz ve sorunsuz yıkıyor bulaşıkları. Ufak bir kafede çok iyi iş görüyor. Çok memnun kaldık.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 13.08.2020
  İYİ CİHAZ

  Olumlu yönleri: Fiyatı uygun olduğu için ve vestel garantisinde olduğu için köyde kullanmaları için annemlere hediye olarak aldım, yıkama performansından memnun kaldık temiz yıkama yapıyor ve oldukça sessiz çalışıyor fiyatı uygun ve beklentilerimin üzerinde olan bir cihaz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 15.06.2020
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) kargo

  Olumlu yönleri: Kargo sıkıntısı Olumsuz yönleri: Kargo sıkıntısı

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 10.06.2020
  İYİ

  Olumlu yönleri: Fiyatına göre performansı gayet yüksek, vestel markasının alt markası olduğu için güvenerek aldım, temiz yıkama yapıyor ve leke bırkmıyor, 3 programlı bana yetiyor ekonomik programı hem temiz yıkama yapıyor hem de leke bırakmıyor, bulaşık makinesine ihtiyacınız var ise çok para vermenize gerek yok gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.05.2020
  .

  Olumlu yönleri: Anneme aldık bu bulaşık makinesini. Geçen seneden beri kullanıyor. Çok ta memnun. 3 programı var. Çok ta temiz yıkıyor. Valla markaya hiç takılmadan, önyargılı olmadan alabileceğiniz kaliteli bir makine. Gayet beklentiyi karşılayan kaliteli bir makine. Almayı düşünen herkese de kesinlikle tavsiye ederim. Bu fiyata alınabilecek en iyi bulaşık makinesi bence.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 13.05.2020
  .

  Olumlu yönleri: Evde kullanmış olduğumuz bulaşık makinesi artık miladını doldurmuştu bende bununla ilgili yeni bir bulaşık makinesi için arayışlara girdim. Vestfrost marka bu bulaşık makinesini buldum. Hemen sipariş ettim ve şu anda evimde kullanıyorum. Kullanımından çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 26.12.2019
  .

  Olumlu yönleri: Bu bulaşık makinesini yazlıkta kullanıyoruz. Kendi evimde ki beyaz eşyalarımda vestel olduğu için ve memnun olduğum için Vestel den tercih ettim. Her zaman ki gibi çok memnun kaldım. Gayet temiz yıkıyor. Bulaşıklar oldukça kuru ve parlak çıkıyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi bulaşık makinesi. Eğer sizin de bu alan da bir ihtiyacınız varsa rahatlıkla alabileceğiniz bir bulaşık makinesi.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 28.09.2018
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) vestel BM-301 3 programlı A+Enerji Sınıfı Bulaşık Makinesi Beyaz

  Olumlu yönleri: Çok memnunum iyikide almışım uygun fiyata çok güzel ykıyor GittiGidiyor a teşekkür ederim hızlı ulaşım sorunsuz ürün kesinlikle almak isteyene tavsiye ediyorum iyi günler

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 06.09.2018
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) fatura yok

  Olumsuz yönleri: fatura yok

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Vestfrost VF 301S Bulaşık Makinesi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Vestfrost VF 301S Bulaşık Makinesi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat