Wellbox X5100 Mini HD Uydu Alıcısı Yorumları

Wellbox X5100 Mini HD Uydu Alıcısı yorum ve tavsiyeleri

(10 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Cihaz gerçekten iyi ki almışım dedirten bir cihaz. Alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca paketten bir de kart çıktı. Kartta sattığı ürünün arkasında duran bir firma imajı uyandıran şeyler yazıyor Bunu ilk defa gördüm. Kesinlikle helal olsun

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Bir alt modelini uzun yıllar kullandım. Ama x5100 ün görüntü kalitesi gerçekten çok iyi.

 • Trendyol aracılığıyla, 11.07.2022
  (Ürünü satın aldı)

  kumandasi çok basit VEDE kanal degistirmek zaman aliyor yani bu ucrete bu kalite çok bile.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 31.01.2022
  Fena değil

  Olumsuz yönleri: Mavi renk özeliğine sahip olan bu ürün beklediğim gibi çıkmadı. Ürün beklediğimden daha açık geldiği için beklentilerimi karşılamadı. Ayrca USB özelliğinden dolayı kullanımı rahat olur diye düşünmüştüm. Fakat veri aktarımı beklediğim bir konfor sağlamadı. Ben evim için aldım ama kurulumu biraz zahmetli olduğu için kolay bir kullanım sağlamadı. Bu yüzden bana uygun bir kullanım değil.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 31.01.2022
  Fena değil

  Olumsuz yönleri: Altyazı desteği özelliği olduğu için almak istedim. Fakat beklediğim gibi bir çeviri düzeyini elde edemedim.Tüm yabancı filmleri izlerim diye düşünmüştüm fakat alt yazı özelliği bekledğim gibi çıkmadı. Ayrıca yazılım yükseltme özelliği olduğunu düşünerek aldım. Daha hızlı bir kullanım sağlar diye düşünmüştüm fakat beklediğim düzeyden bir tık daha yavaş olduğu için beklentilerimi karşılamadı. Bu yüzden bana uygun olmadı.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 10.08.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı)

  Olumsuz yönleri: Kullandığım en berbat uydu cihazi

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 26.06.2021
  olumsuz

  Olumsuz yönleri: internete baglanmiyo bosuna almayin ben kullanmiyorum cope gidecek 0 puan ol.adigindan 1 veriyorum berbat otesi bir urun

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 24.06.2021
  Kötü

  Olumsuz yönleri: Uydu alıcısı lazımdı bu markayı tercih ettik ama uydu bulmada sıkıntı var galiba kanallarımız hala yok ve baya zorluk yaşadık bulduğunda da bazen kesşlmeler uydu yok sinyal bulunamadı gibi bildirimler alıyoruz çok fazla televizyon kullanmıyoruz ama televizyonu hep açık olanlar için sıkıntılı tavsiye etmem.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 27.05.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı)

  Olumlu yönleri: kullanışlı cihaz 2 adet aldım...

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 01.04.2021
  Ürün

  Olumlu yönleri: Ürün sağlam tam içerikli Olumsuz yönleri: Ürün kanal değişimleri seri değil çok yavaş.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Wellbox X5100 Mini HD Uydu Alıcısı kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Wellbox X5100 Mini HD Uydu Alıcısı yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat